niedziela, 10 marca 2013
Po pierwsze primo
"Pan od filmów" (bo tak mówią o mnie niektórzy klienci Biblio, pierwszej multimedialnej biblioteki publicznej w Lublinie, w której pracuję i ponieważ sam lubię tak o sobie myśleć) nie zawsze ma monopol na rację. Blog ten będzie pełen mądrych, pseudomądrych i pewnie całkiem niemądrych uwag o filmach. Będę starał się, by wszystkie omawiane produkcje były dostępne w Biblio, tak by każdy Czytelnik mógł sam je zobaczyć, wyrobić sobie opinię, a potem ją ze mną przedyskutować. Jestem gotów na krwiste (choć bez rzucania mięsem) dyskusje. Film to moja pasja, często myślę, że to jedyna rzecz, na której się znam, aczkolwiek nie zdziwię się, jeśli ktoś z szanownych Czytelników udowodni mi, że i w tej dziedzinie nie jestem nieomylny. Zapraszam do śledzenia postów, a wśród nich ogłoszeń o najbliższych spotkaniach filmowych w Biblio. To najlepsza szansa na spotkanie ze skromnym autorem (i ewentualne nawrzucanie mu :) ). Tyle słowem wstępu. Życzę miłej lektury i jeszcze milszych seansów filmowych.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Moim skromnym zdaniem jest Pan raczej "panem od komiksów" :) Blog to bardzo fajna inicjatywa, kibicuję.
OdpowiedzUsuńu do good job!
OdpowiedzUsuń